GÜZELLİK DÜNYASININ DÜNYADA TERCİH EDİLEN ELEKTROTERAPİ CİHAZI MİCRO PLUS KURUCUSU SEMA ARABACIOĞLU : “ Talepler arttıkça hedefimize ne kadar yakın olduğumuzu görebiliyorum."


GÜZELLİK DÜNYASININ DÜNYADA TERCİH EDİLEN  ELEKTROTERAPİ CİHAZI MİCRO PLUS KURUCUSU SEMA ARABACIOĞLU : “ Talepler arttıkça hedefimize ne kadar yakın olduğumuzu görebiliyorum."

Koronavirüs salgınının yarattığı kriz ortamının  kontrol altına alınmasının  ardından yeniden canlanmaya başlayan ekonomimize paralel olarak Türkiye’nin ilk ve tek elektroterapi Cihazı olan Micro Plus’a olan taleplerde de yoğunluk gözlemlenmektedir .Firmanın Kurucusu Sema Arabacıoğlu gazetemize yaptığı açıklamada Micro Plus’a gerek Türkiye ve gerekse de Avrupa’dan aşırı talep olduğunu bu nedenle önümüzdeki süreçte siparişleri karşılayabilmek için üretimi artıracaklarını ve özellikle ABD ile Avrupa pazarına yoğunlaşacaklarını bildirdi.

Halihazırda Avrupa ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde kullanılmakta olan Micro Plus’ın 2020 yılının ikinci yarısında ve 2020’de yeni ülke ve merkezlerde kullanılmaya başlanmasının ülkemiz ve firması için büyük bir başarı olacağını vurgulayan Arabacıoğlu “Micro Plus’ın ‘dünya markası’ olması için gereken ne varsa yapıyoruz.Talepler arttıkça bu hedefe ne kadar yakın olduğumuzu görebiliyorum” dedi.

MİCRO PLUS Elektroterapi Cihazı Türkiye’de 1000’ni aşkın merkezde ve başta İngiltere,Hollanda,Almanya,Belçika,Azerbaycan,Tunus,KKTC,İsrail ve Filistin’de seçkin güzellik merkezi,hastane,klinik ve otel/Spa’larda  kullanılmaktadır.




  • RUM KESİMİNDEN UNFICYP RAPORU ÖNCESİ HAREKETLER ... +Detaylı Bilgi
  • ANASTASİADİS YUNAN KANALINA DEMEÇ VERDİ :“Diyalog İstemiyorlarsa Uluslar Arası Mahkemeye Başvuralım…” ... +Detaylı Bilgi
  • “MARAŞ KÖKENLİ RUMLAR ENDİŞELİ” ... +Detaylı Bilgi
  • AKEL’DEN HÜKÜMETE FİLİSTİN KONUSUNDA ÇAĞRI ... +Detaylı Bilgi
  • AB’NİN ÖNCELİĞİ TÜRKİYE’YLE İLİŞKİLERİN NORMALLEŞMESİ ... +Detaylı Bilgi
  • SPEHAR’IN AKINCI VE ANASTASİADİS İLE GÖRÜŞMELERİNİ İNTERNET ÜZERİNDEN YAPMASI BEKLENİYOR ... +Detaylı Bilgi
  • RUM YÖNETİMİ ENI-TOTAL KONSORSİYUMUNUN SÖZLEŞMELERİNİ BİR YIL UZATTI ... +Detaylı Bilgi
  • Macaristan Dışişleri Bakanı Peter Szijjarto:“DOĞU AKDENİZ’DEKİ MESELE ÇOK KOMPLİKE ANCAK TÜRKİYE İLE AB ARASINDAKİ İLİŞKİ DOĞU AKDENİZ’DE OLANLARDAN ÇOK DAHA KOMPLİKEDİR” ... +Detaylı Bilgi